102

Türkiye İnovasyon Haftası 2016

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) İstanbul'da 5. kez düzenleyeceği ‘Türkiye İnovasyon Haftası' etkinlikleri 8 Aralık'ta başlayıp üç gün boyunca devam etti.

Dünyaca ünlü birçok inovasyon gurusunun sahne aldığı etkinliklerin en önemli ayaklarından biri de 30 ülkenin inovasyon şampiyonlarını İstanbul'da buluşturması oldu. Etkinliklerde ilk kez ‘Küresel IMP³rove Ödülleri' sahiplerine verildi.

TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türkiye İnovasyon Haftası'nın önemine değinerek, "Bu amaçla ticari faaliyetlerde katma değerin arttığı, Türkiye'nin bilgi toplumuna dönüştüğü ve şirketlerde yeni buluşların geliştiği kültürlerin yaygınlaşmasını istiyoruz” dedi.

Ekonomi Bakanlığı'nın katkıları, TİM'in organizasyonu, Arçelik A.Ş., Çalık Holding, TEB, Sabancı Holding, THY, Turkcell ve İBB'nin sponsorluğunda İstanbul'da düzenlenen dördüncü ‘Türkiye İnovasyon Haftası' etkinlikleri Türkiye'de inovasyon dalgası yarattı.

YILDIRIM ÇADIR VE ORGANİZASYON OLARAK İNOVASYONA HTSBT ÇADIR,ZEMİN KAPLAMA,ÇADIR SÜSLEME VE İKLİMLENDİRME İLE KATKIDA BULUNDUK.