Telefon:

+90 212 479 00 25
+90 533 693 63 99

Çalışma Saatlerimiz:

Her gün: 07.00 - 19:00

E-mail Adresi:

info@yildirimkiralikcadir.com

Tarihçe

Yıldırım Kiralık Çadır

Firmamız; uzun süredir kiralık çadır ve organizasyon sektöründe edinmiş olduğu engin tecrübe ve bilgisiyle, bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla, günümüz teknolojisini yakından takip ederek sektörde saygın ve belirgin yerini almıştır. Yenilikçi, yaratıcı, kaliteli ve müşteri odaklı iş anlayışımızla tercih edilen bir firma olmaya devam etmekteyiz.

Her türlü toplantı, kongre, fabrika alanı, davet ve fuar organizasyonlarında yükseklik, genişlik ve uzunluk açısından sağladığı büyük ve kullanışlı yapısı sayesinde rahatlıkla kullanılabilmekte olup, opak (ışık geçirmez) özellikli brandası ile içinde her türlü aktivitenin gerçekleştirilebilmesine uygun kiralık çadır, podyum ve organizasyon düzenlemesi yapabilmekteyiz. Bunun yanı sıra kiralık çadır yapılarının iklimlendirmesi, genel aydınlatması, süslendirilmesi, zemin podyum ve halı kaplaması hizmetlerini de vermekteyiz.

Çadırlarımız Almanya'da üretilmiş olup, Alman Teknik Araştırma Müdürlüğü'nden alınan TÜV belgesine sahip Hi-tech taşınabilir yapılarımız ve çelik konstrüksiyon yapılarımız ile estetik, fonksiyonel ve pratik çözümler üretmekteyiz. Böylelikle firmalara yatırım yükü finansmanı üstlenmeden kapalı alan ihtiyaçlarını giderici olanaklar sunmaktayız.

Eşsiz ve şık deneyim yaşamak isteyen siz değerli müşterilerimiz için yaratıcı çözümler üretmeye devam edeceğiz.